logogniew
 
logogniew
 

Nowe funkcjonalności SGB Mobile

SGB BLIK BSy 240x240Nowy rok i nowe funkcjonalności w aplikacji SGB Mobile

Miło nam poinformować, że z nowym rokiem uruchomiliśmy przelewy BLIK na telefon w aplikacji SGB Mobile.

Usługa dla naszych klientów jest darmowa. Warunkiem by przelew Blik dotarł na własny rachunek jest rejestracja numeru telefonu w aplikacji SGB Mobile.

Przypominamy również o innych ciekawych funkcjonalnościach.

 

 

 Active SGB 600x108

Active. To usługa dla użytkowników urządzeń marki Garmin. Dzięki połączeniu aplikacji SGB Mobile z Garmin Connect, mogą sprawdzić w naszej aplikacji swoje dane dotyczące aktywności sportowej oraz kondycji – kroki, przebyty dystans, intensywny trening, spalone kalorie, tętno, saturację, sen oraz brać udział w pojawiających się w niej wyzwaniach dla aktywnych.

 

Autopay 600x118 Ads14

Uruchom usługę automatycznych przejazdów przez autostrady w SGB Mobile i płać automatycznie za przejazdy autostradami A1 i A4 Katowice-Kraków.

 

potwierdzaj

Mobilna autoryzacja to sposób potwierdzania operacji, którą klient wykonuje w bankowości internetowej. Zamiast SMS-em, swoje przelewy lub inne operacje zatwierdzisz jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej SGB Mobile.Dzięki temu autoryzacja jest szybsza, a Ty nie musi już przepisywać haseł SMS. Dane operacyjne znajdują się w powiadomieniu autoryzacyjnym w telefonie.

 

SGB MI Pay 645x358

Banki Spółdzielcze SGB są jednymi z pierwszych w Polsce, które udostępniają swoim klientom Xiaomi Pay – zbliżeniowe płatności mobilne z wykorzystaniem opaski Mi Smart Band 6. Już teraz posiadając kartę MasterCard oraz urządzenie Xiaomi możecie korzystać z tego rozwiązania.