logogniew
 
logogniew
 

Mobilny Bank Internetowy dostępny dla Klientów Banku Spółdzielczego w Gniewie

Gniew bankowość mobilna grafika na www 1 Wersja mobilna systemu Internet Banking to rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z usług banku na urządzeniach mobilnych, takich jak telefon komórkowy typu smartfon (urządzenie telefoniczne łączące w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera kieszonkowego) lub tablet. Program dedykowany jest dla nowych urządzeń mobilnych obsługiwanych palcem, wykorzystujących systemy operacyjne: Android, iOS, Windows phone, Firefox OS, BlackBerry.

 

 


Intuicyjny interfejs systemu dostosowany do urządzeń mobilnych sprawia, że zarządzanie finansami jest wygodne i przyjemne, z nieograniczonym przez czas lub miejsce dostępem do środków. Usługa mobilna działa równolegle z tradycyjnym dostępem do e-konta. Z usługi mogą korzystać klienci banku będący użytkownikami systemu Internet Banking.


Pierwszoplanowa funkcjonalności:
. dostęp do rachunków,
. przegląd sald i historii operacji na rachunkach,
. wykonywanie przelewów zdefiniowanych i dowolnych,
. koszyk płatności,
. obsługa lokat terminowych,
. obsługa kredytów,
. waluty,
. doładowania telefonów.


Korzyści dla klienta:
. mobilność – interfejs dostosowany do ekranów urządzeń przenośnych typu telefon smartfon, tablet,
. wygodna kontrola środków bez konieczności „przewodowego połączenia” z siecią Internet,
. szybki dostęp do rachunków 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę bez względu na miejsce,
. większa satysfakcja podczas korzystania z usługi.


Bezpieczeństwo
Operacje wprowadzane przez telefony i tablety z wykorzystaniem wersji mobilnej są rejestrowane w czasie rzeczywistym w systemie bankowym na rachunku klienta (brak zwłoki w rejestracji operacji). Podobnie zmiany wprowadzone na rachunku klienta przez bank, są natychmiast widoczne w programie podczas obsługi na urządzeniach mobilnych. Dane przesyłane pomiędzy urządzeniem klienta, a systemem bankowym są szyfrowane. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, czynności związane z parametryzacją i definiowaniem przelewów wymagają podania dodatkowego hasła jednorazowego.


Więcej informacji na temat bankowości mobilnej można uzyskać w placówkach Banku Spółdzielczego w Gniewie.